Smok Procolor Kit İnceleme ve Ayarları

smok-procolor-kit

Smok procolor kit kullanıcıların merak ettiği inceleme ve ayarlarını sizler için hazırladık. Capcanlı bir görünüş ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Smok Procolor kit ürün detaylı incelemeye geçelim;

Bugün sizlere smok procolor isimli yepyeni ve harika özellikleri olan bir cihazı tanıtacağız. Uzay teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan smok procolor kit ile sizlerde elektronik sigara kullanmanın eşsiz deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yan yana konulduğunda procolor ve Aien birbirine çok benzer. Kişisel zevklere de hitap eden procolor kit tam bir fiber tasarıma sahiptir.

510 bağnatı için bu tarz bir simetrik görüntüye geçmeye karar veren smok procolor kit alien de bulunmayan dokunmatik, renkli, oled akranıdır.

Smok Procolor Kit Paket İçeriği

Smok Procolor Kit Özellikleri

Smok procolor kit kullanım bakımından oldukça kolay bir ara yüz ile geldi. Zaten hali hazırda bir Alien kullanıcısı iseniz yarı bir yol olarak smok procolor cihazınızı kullanmakta asla zorlanmak ayacaksınız. Ve cihazı kullanmak hiçte zor olmayacak

Smok Procolor kit TPD uyumlu olarak 4 ml veya 2 ml olarak big baby atomizer ile birlikte gelir. Zaten tankı yakından tanıyorsunuz smok markasının en popüler tanklarından biridir.

Arabalara düşkün birinin direk olarak fark edeceği nokta smok procolor spor bir otomobili anımsatan kaplamasıdır. Gökkuşağı, rasta ve pembe gibi ana trenkleri içeren 18 farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Procolor ve Alien aynı yüksekliğe sahip fakat procolor 3 mm daha geniş bir yapıya sahiptir.Elde tutuş bakımından fark edilebilir bir tutuş konforu vardır.

pro-color-tasarim

Oled ekranında ekranı tam olarak kullanılabilen yeniden tasarlanmış bir grafik arayüzü yer alır. Elektronik sigara kullanmaya aşina birinin bu cihazı yeniden keşfetmesine pek gerek yoktur.

Ateşleme çubuğu ile 3 tık şeklinde ana menüye her tıklama ile bir diğer menüye geçiş yaparsınız. Var olan 6 manüyü kısaca anlatalım;

Mod Ayarı: Ateşleme çubuğunun 3 tık sesi sizde watt, sıcaklık arasında geçiş yapmanızı sağlar.İlk menüye gelerek ve ateşleme çubuğunu tutmaya devam ederek watt ve ön ısıtma ayarını yapabilirsiniz. Bu konuda aşağı ve yukarı ayarları sizlere yardımcı olacaktır.

Puff Ayarı: Puff ayarı menüsüne erişim sağlamak için ateşleme düğmesine basın. Bu şekilde kaç tane çekim yaptığınızı görebilir sıfırlayabilir ve maksimum ayarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ekran Ayarı: Bu menüde yer alan metini 6 farklı renkte özelleştirebilirsiniz. Ekranın ne kadar açık kalması gerekiğini ve otomatik kilitleme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

Led Ayarı: En eğlenceli ayardır. Ekrandaki Led ışıklarının renklerini ayarlayabilirsiniz. Gökkuşağı ve 3 renkli ışık dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz 12 ayar mevcuttur. Işıkların etkinleştirilmesini renkler arasında geçişleri yapıp yapmayacağınızı seçebilirsiniz. Bu ışıkların bataryanızı harcamasını istemiyorsanız kapatmanız yeterlidir.

Çıkış Menüsü: Ateş düğmesine bastığınızda son ekran modunuzun kapanmasını sağlar. Kapalı anahtarı seçerken yukarı ve aşağı tuşlarını kullanın. Ateşlemeye devam etmek için ekrana bir kere tıklamanız sizi tekrar ekrana geri döndürecektir.

Sizlerde elektronik sigara cihazları içerisinde smok procolor model cihazı tercih ettiyseniz Alien modeli ile olan benzerliği gözlemleyeceksiniz.

SMOK-PROCOLOR-inceleme

Ana Ekran Ayarı: Pilin ömrü, puf sayınız, gerçek zamanlı voltaj, atomizer direnci veya şuanda kullandığınız modu ikontrol edebilirsiniz. Oled ekranda her şey olduğu gibi net bir şekilde görüntülenir.

Alien’den biraz daha gen,iş bir ekrana sahiptir. Her iki tarafında eşit ateşleme çubuğu dahildir. Kalkan benzeri tasarımı fiber karbon fiber çıkartmalara sahiptir. Yukarı ve aşağı düğmeler kalkanın alt kısmına eşit olarak yerleşiktir. Şarj kısmı hemen alt kısımda yer alır.

Smok Procolor Performansı

Procolor ve alien arasında bir performans farkı yok denecek kadar azdır. Ön ısıtma fonksiyonlarına sahiptir. Sıcaklık kontrolü vaping için procolor iyi bir iş çıkarır.

Performans bakımından bir çok elektronik sigara modelleri ile neredeyse aynıdır. Yoğun buhar sevenlerin tercihe edeceği bir modeldir.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
1
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?
Tüm ürünleri Yurtiçi kargonun kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. 👍 Güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😉