Likit Nasıl Yapılır ? Neler Kullanılır ?

Likit Nasıl Yapılır ?

Likit nasıl yapılır elektronik sigaralarda bulunan likitler hazır olarak farklı aroma ve tatlarda satılırken likitleri evde kendi yapan elektronik sigara kullananlarda bir hayli fazladır. Ekonomik olmasının yanı sıra büyük bir hobi haline evyap likit yapımının temel malzemeleri ile sizlerde istediğiniz aromalarda istediğiniz miktarda likit yapabilirsiniz.

Likit Nasıl Yapılır Kullanılan Malzemeler Nelerdir ?

likit nasıl yapılır

Likit yapımı için temel malzemeler mevcuttur bunlar VG, PG, nikton base ve aromadır. Bu 4 ham-madde olmadan likit yapılamaz. Fakat Nikotin bağımlılığınız yoksa nikotin base kullanmadan da sadece aromalı likit yapmanızda mevcuttur. Likit elektronik sigaraların kullanımını sağlarlar.

Elektronik sigara mamacı günümüzde sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmaktır. Yapılan araştırmalar sigara bağımlılığından kurtulmanın en kesim yolunun elektronik sigara olduğu açıklanmıştır. Elektronik sigara ile bağımlılıktan nasıl kurtulunur merak ediyorsanız hemen açıklayalım; öncelikle uzun yıllar sigara içicisi iseniz nikotinsiz likitler ile sigara bırakmanız oldukça zor olmaktadır. Bu durumda müşteri temsilcilerimiz bu konuda size detaylı bilgi verecektir. Nikotinli likitler ile elektronik sigaraya başlayarak 3 ay sonra sıfır nikotin olan likitlere geçiş yaptığınızda sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmuş olursunuz.

Özellikle likitini kendi yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli konu likit yapımında eldiven kullanmalarıdır. Sıvı nikotin uzun süreli temasta bazı ciltlerde hassasiyete neden olacaktır. Likit yaparken 4 temel maddeyi temin ederek var olan tariflerden miktarları ve ölçüleri ayarlanarak likit yapabilirsiniz. Kaliteli likit malzemesi kullanmak sağlık açısından oldukça önemlidir. Likit nasıl yapılır sorusunun cevabı açıklanmış oldu sanırım. Likit yaparken malzeme ölçülerine dikkat ederseniz kaliteli ve boğazı vurmayan likitler elde edebilirsiniz. Likit yapımı size karmaşık ve zor geldiyse riske girmeden piyasada var olan kaliteli markalardan istediğiniz aromalardan satılan likitleri satın alabilirsiniz. Hazır olarak satılan likitleri sadece cihazınıza ekleyerek kullanmaktasınız. Elektronik sigara kullanırken düzenli olarak bakımlarının yapılması ve en kaliteli ürünler kullanılması oluşabilecek zararların önüne geçmektedir. Sigara bırakma sürecinde sizlere en iyi alternatif olan elektronik sigara likit konusunda da zengin aromalara sahiptir. Sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmanın en kolay için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
1
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?
Tüm ürünleri Yurtiçi kargonun kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. 👍 Güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😉