Elektronik Sigara Sigarayı Bıraktırır mı ?

Elektronik Sigara Sigarayı Bıraktırır mı ?

Elektronik sigara sigarayı bıraktırır mı bu soru elektronik sigara kullanacak kişiler açısından oldukça önemlidir. Bu cihazları kullanmadaki asıl amaç sigara bağımlılığından kurtulmak ve ekonomik yönden rahatlamaktır. Sigara bırakmak isteyen kişinin öncelikle bunu beynine empoze etmesi ve tam anlamıyla kararlı olması gereklidir.

Yeni Trend Elektronik Sigara ile Sigara Bağımlılığına Son!

esigara-ile-birakmak

Elektronik sigara sigara bırakma konusunda diğer yöntemlerden daha fazla tatmin edici bir alternatiftir. Sigara bırakma süreci oldukça zor bir dönemdir. Senelerdir alışılagelmiş bir şeyi içine çekip bırakma, duman gibi alışkanlıklar ile bir çok kişi açısından bir anda bırakmak oldukça zordur. Ciddi şekilde karar alınıp kesin olarak bırakılmak isteniyorsa elektronik sigara ile sigaraya veda edenler bir daha asla başlamazlar. Üstelik bırakmak gibi  niyeti olmayan bir çok elektronik sigara içicisi otomatik olarak artık sigaraya ihtiyaç duymadıklarını ve hatta her şekilde nefret ettiklerini söylemektedirler. Kararlı bir irade ile elektronik sigara size büyük bir yol arkadaşlığı yapacaktır. Elektronik sigara ile sigarayı bırakanlar sağlıklarını koruma altına aldıkları gibi senede 10 bin tl gibi büyük bir oranda tasarruf etmektedirler. Elektronik sigara normal sigaranın içinde barındırdığı kanserojen maddelerin hiç birini içermemesi ve duman değil buhar üretmesinden dolayı pasif içicilikte yapmamaktadır.

Elektronik Sigara Sigara Bırakmada Daha Başarılı!

sigarabırakma

Yapılan araştırmalar doğrultusunda diğer sigara bırakma yöntemleri olan nikotin bandı, nikotin sakızı gibi yöntemlerden daha başarılı sonuçları elektronik sigara ile alındığı açıklanmıştır. Elektronik sigara ile sigara bırakanlar nikotin yoksunluğu yaşamazlar. Bu nedenle günün her anında sigara içme isteği ortadan kalkar. Sigara bırakma konusunda yaşanan tatsız durum ortadan kalkar. Elektronik sigara için kullanılan likitlerde nikotin kullanıldığı için nikotin yoksunluğu yaşanmamaktadır. Ayrıca bırakma sürecinde nikotinli likitler ile başlanılıp daha sonra yavaş yavaş tamamen nikotinsiz likitlere geçiş yapmak suretiyle tamamen nikotin bağımlılığı sona ermektedir. Elektronik sigara ile sigara bırakma oldukça kolay olmaktadır. Elektronik sigara sigarayı bıraktırır mı sorusunun cevabını detayları yazımızda vermiş olduk. Sigara bırakma sürecinde elektronik sigaranın avantajları;

  • Elektronik sigara ile nikotin yoksunluğu yaşanmaz
  • Sigara bırakma süreci keyiflidir
  • Akciğer kanserine yakalanma riski ortadan kalkar
  • Ekonomik açıdan oldukça tasarruf edilir
  • Asabiyet olmadan rahat bir süreç geçirilir
  • Kilo alma durumu gerçekleşmez
  • Dudak ve el alışkanlığı açısından zorlamaz
  • Psikolojik olarak bir alternatif olduğu için rahatlatır

Elektronik sigara kokusuz olduğu için girdiğiniz ortamda kimse rahatsız olmaz. Sosyal statü açısından sigaraya göre daha tarz bir cihaz olduğu için fark yaratırsınız. Elektronik sigara ile kısaca sigara ve nikotin bağımlılığından isterseniz kesin olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Sohbeti aç
1
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?
Tüm ürünleri Yurtiçi kargonun kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. 👍 Güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😉